Hotel Malibu
| Eten op locatie Bar/ lounge | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Hotel Malibu Muriaé biedt accommodatie met wifi in openbare gebieden op 3 km afstand van Paco Municipal. Gasten kunnen genieten van een buffet ontbijt en toegang tot een terras.
Dit hotel met 6 kamers ligt in het platteland van Muriaé, op 10-minuten rijafstand van Praca Coronel Pacheco de Medeiros. Dit hotel is 50 minuten rijden van Viçosa.
Een terras zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Ze beschikken ook over privébadkamers.
Malibu Muriaé biedt een gratis ontbijt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Maranata3060 km
- Praca Coronel Pacheco de Medeiros3947 km
- Memorial da Fundação Cristiano Varella1476 km
- Praça São Paulo4117 km
- Cristo Redentor3992 km
- Centro Universitario UNIFAMINAS3883 km
- Soares de Azevedo2631 km
- Paco Municipal3699 km
- Faculdade Santa Marcelina3817 km
- Luchthavens
- Luchthaven Presidente Itamar Franco160 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Boodschappenservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een parkeerplaats bij Hotel Malibu?
Ja, Hotel Malibu biedt parkeerplaatsen gratis aan. - ❓
Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Hotel Malibu?
Ja, een een gratis buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven in Hotel Malibu. Zorg ervoor dat u deze informatie bij de accommodatie bevestigt. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hotel Malibu?
Klanten van Hotel Malibu moeten om 13:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hotel Malibu?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hotel Malibu is $17. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Muriaé?
Dit hotel in Muriaé biedt Double Kamer en Suite met een King Size Bed om eruit te kiezen.